Neden Biz

İtibar kazanmak bir ömür sürer; kazanılan itibar ise bir anda yerle bir olabilir – AB Danışmanlık, alanında en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır ve çok uluslu şirketlerle iş yapmanın gerekliliklerini de aynı duyarlılıkla yerine getirir. Dolayısıyla, genel olarak kabul gören ticari uygulamalara ilişkin faaliyetler yürütme konusunda deneyimli, şeffaf, saygın ve güvenilir bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Yönetim kadrosunun, uluslararası ortakların ve kıdemli danışmanların birlikteliğiyle oluşturulan üç sütunlu bir yapısı sayesinde AB Danışmanlık, aynı anda hem yerel hem de dünya çapında faaliyet gösterebilmektedir.

Bir danışmanlık firması olarak, yönetici ortaklarımız, dünya çapındaki çözüm ortaklarımızla biraraya gelerek tam anlamıyla bütünsel bir hizmet sunmaktadır.

 AB Danışmanlık bünyesinde yer alan her bir yönetici, ortak ve danışman; kendi alanlarında yıllarca verdikleri emek ve deneyimi de beraberlerinde getirerek AB Danışmanlık firmasını, elit ve aynı zamanda müşterilerinin menfaatini gözeten bir kurum haline getirmektedir.

Rekabette avantaj, tek bir alandaki uzmanlıktan kaynaklanmaktadır – AB Danışmanlık olarak bu görüşe katılmıyoruz. Her bir müşterinin kendi ihtiyacına özgün olarak bir araya getirilmiş çok yönlü uzmanlar ekibi ile verilecek hizmetin ilişkiyi daha uzun ömürlü kıldığı ve nihayetinde taraflar için daha kazançlı sonuçlandığı görüşündeyiz.

Yeni sanal dünyada, gereksiz “fazlalıklar” taşıyan işletmeler artık rağbet görmüyor – modern standart, hafiflik ve esneklik. AB Danışmanlık, kendisini yönetim ile sınırlamış olup,  proje bazında çözüm ortakları ile çalışmayı tercih etmektedir. Böylelikle, hem fiyat hem de tahsis edilen teknik bilgi bakımından daha üstün bir hizmet sunmaktadır. Müşteriler de, kurumun geri kalan işletme masrafları için ödeme yapmak zorunda kalmadan, ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine tahsis edilmiş deneyimli profesyonellere erişmenin keyfini çıkarabilmektedir.